عکس ها و تصاویر جدید ستاره جیریایی + بیوگرافی | هفت لبخند

عکس ها و تصاویر جدید ستاره جیریایی + بیوگرافی

عکس ها و تصاویر جدید ستاره جیریایی + بیوگرافی 

عکس ها و تصاویر جدید ستاره جیریایی + بیوگرافی

بیوگرافی و زندگی نامه ستاره جیریایی (ویکی پدیا) 

ستاره جیریایی(setareh jiriyaei) فارغ التحصیل رشته مدیریت فرهنگی است و گوینده خبر برنامه اخبار جوانه ها است.وی کار مجریگری را از دوران مدرسه شروع کرد و اکنون یک مجری بسیار حرفه است.
شروع فعالیت :
در سال 1384 ستاره جیریایی طی یک فراخوان عمومی وارد رسانه ملی شد و پس از طی کلاس ها و تست های و دوراهای فراوان در قسمت اخبار دانش اموزان مشغول به کار شدو به واسطه خبرهایی که پوشش میداد توسط برخی افراد تهدید نیز میشد.این در حالی بود که هنوز در مقطع دبیرستان بود.
شروع حرفه ای مجری گری :
ستاره جیریایی در سال 1390 برای اولین بار وارد عرصه مجریگری شد و کار خود را به عنوان دبیر و گزارشگر و گوینده اخبار جوانه ها شروع کرد
وی در مورد این کار خود میگوید:کار گزارشگری و مجری گری زمان و ساعت مشخصی ندارد و باید در هر زمانی برای کار اعزام شویم اما به عنوان دبیر از ساعت 11 الی 16 در تحریریه حضور دارم.
وی درباره نوشتن خبر برای کودکان میگوید:نوشتن خبر برای بچه‌ ها خیلی سخت و حساس است.برای این کار باید زبان بچه ها را بشناسی و از به کار بردن کلماتی و جملاتی که درکش برای بچه ها سخت است خودداری شود. در خبر نویسی برای بچه ها چالش های دنیای بزرگترها در پیش رویت نیست و در صورتی که از جملات سنگین و غیر قابل فهم بچه ها و همچنین خبر هایی که دور از ذهن بچه هاست استفاده شود موجب دلزدگی آن ها از اخبار و دنیای خبر می شود.

خبری از ازدواج(همسر) وی هنوز به دست ما نرسیده به محض اطلاع در سایت درج خواهد شد.

تصاویر این مجری معروف را میتوانید از طریق لینک های زیر مشاهده کنید که به صورت جداگانه آرشیو شده اند.

 

گیلان پیامک